512 032 432

katarzynaniewygoda@wp.pl

kniewygoda@kielcekancelaria.pl

ZESPÓŁ

Katarzyna Niewygoda

Katarzyna Niewygoda
Radca prawny


Ukończyła wyższe studia prawnicze na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie z wynikiem bardzo dobrym broniąc pracy z zakresu prawa karnego. Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach (KL-1115).

Posiada doświadczenie w pracy z dużymi podmiotami gospodarczymi, mikro przedsiębiorcami, jak i z klientem indywidualnym, co pozwoliło jej wyspecjalizować się w niemalże każdej gałęzi prawa, tj. prawa cywilnego (w tym rodzinnego i opiekuńczego oraz spadkowego), prawa energetycznego, prawa ubezpieczeniowego, prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego i karnego.

Motywem wykonywania przez nią pracy radcy prawnego jest niezależność połączona z poczuciem wielkiej odpowiedzialności oraz chęć pomocy społeczeństwu poprzez świadczenie usług na wysokim poziomie. Cechy opisujące jej osobę to: uczciwość, skuteczność, pracowitość, odporność psychiczna, przedsiębiorczość.

Katarzyna Niewygoda

Współpracuję z:

Marta Adamczyk
Radca prawny


Wspólnie działają od stycznia 2017 roku. Radca Prawny Marta Adamczyk również ukończyła Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie oraz odbyła z Radcą Prawnym Katarzyną Niewygodą tę samą aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Kielcach. Głównym kręgiem jej zainteresowań z uwagi na jej uprzednią pracę w Sądzie na stanowisku asystent sędziego jest szeroko rozumiane prawo cywilne oraz prawo autorskie, które wykłada na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. więcej...