Facebook

Wszystkie prawa zastrzeżone

8:00 - 17:00

Nasze godziny otwarcia (pn. - pt.)

512 032 432

Zadzwoń do nas i umów się na poradę

Facebook

Menu

Katarzyna Niewygoda

Radca prawny, Mediator

Ukończyła wyższe studia prawnicze na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie z wynikiem bardzo dobrym broniąc pracy z zakresu prawa karnego. Od 2015 r. jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach (KL-1115). Od 2020 r. jest mediatorem wpisanym na listę stałych mediatorów oraz listę mediatorów upoważnionych do przeprowadzenia postępowania mediacyjnego w sprawach karnych prowadzoną przez prezesa Sądu Okręgowego w Kielcach. Mediator Katarzyna Niewygoda specjalizuje się w mediacji z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, pracy, gospodarczego, administracyjnego oraz karnego.

 

Posiada doświadczenie w pracy z dużymi podmiotami gospodarczymi, mikro przedsiębiorcami, jak i z klientem indywidualnym, co pozwoliło jej wyspecjalizować się w niemalże każdej gałęzi prawa, tj. prawa cywilnego (w tym rodzinnego i opiekuńczego oraz spadkowego), prawa energetycznego, prawa upadłościowego, prawa ubezpieczeniowego, prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego (w tym budowlanego) i karnego.

 

Motywem wykonywania przez nią pracy radcy prawnego jest niezależność połączona z poczuciem wielkiej odpowiedzialności oraz chęć pomocy społeczeństwu poprzez świadczenie usług na wysokim poziomie. Cechy opisujące jej osobę to: uczciwość, skuteczność, pracowitość, odporność psychiczna, przedsiębiorczość.

Marta Adamczyk

Radca prawny, Mediator

Wspólnie działają od stycznia 2017 roku. Radca Prawny Marta Adamczyk również ukończyła Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie oraz odbyła z Radcą Prawnym Katarzyną Niewygodą tę samą aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Kielcach.

 

Głównym kręgiem jej zainteresowań z uwagi na jej uprzednią pracę w Sądzie Rejonowym w Kielcach na stanowisku asystent sędziego jest szeroko rozumiane prawo cywilne oraz prawo autorskie, wykładane przez nią również na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach.

 

Od 2020 r. radca prawny Marta Adamczyk  jest również mediatorem wpisanym na listę stałych mediatorów prowadzoną przez prezesa Sądu Okręgowego w Kielcach. więcej…