Facebook

Wszystkie prawa zastrzeżone

8:00 - 17:00

Nasze godziny otwarcia (pn. - pt.)

512 032 432

Zadzwoń do nas i umów się na poradę

Facebook

Menu

O Kancelarii

Od 2015 r. radca prawny Katarzyna Niewygoda świadczy usługi prawnicze na najwyższym poziomie prowadząc Kancelarię Radcy Prawnego. W 2017 r. Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyny Niewygody połączyła siły z Kancelarią Radcy Prawnego Marty Adamczyk (www.kielce-kancelaria.pl). Konsolidacja współpracy Kancelarii spowodowała poszerzenie zakresu świadczonych usług prawnych.

 

Od 2020 r. radca prawny Katarzyna Niewygoda jest również mediatorem wpisanym na listę stałych mediatorów i listę mediatorów uprawnionych do prowadzenia mediacji w postępowaniu karnym prowadzoną przez prezesa Sądu Okręgowego w Kielcach. Radca prawny Katarzyna Niewygoda specjalizuje się w mediacji z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, pracy, gospodarczego, administracyjnego oraz karnego.

 

Kancelarie obsługują zarówno duże podmioty gospodarcze poprzez świadczenie kompleksowej obsługi prawnej, jak i prowadzą sprawy klientów indywidualnych, w tym również w formie doraźnych porad prawnych.

 

Rzetelność, nowoczesność, profesjonalizm, skuteczność, wysoka jakość to cechy najlepiej obrazujące usługi Kancelarii.

 

Kancelarie posiadają duże doświadczenie w sprawach z zakresu prawa cywilnego (w tym rodzinnego i spadkowego), prawa pracy, gospodarczego, administracyjnego (w tym budowlanego), karnego, energetycznego, ubezpieczeniowego, ochrony danych osobowych, bankowego, upadłościowego oraz autorskiego.

 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów Kancelarie oferują porady on-line umożliwiające sprawną i łatwą komunikację.

 

Sukces i zadowolenie klientów Kancelarii jest jej najwyższym celem, a potrzeby Klientów wyznaczają kierunek rozwoju Kancelarii.